Álláshirdetés

A Debreceni Törvényszék irattárkezelő írnok munkakörbe vár jelentkezőket.

Ha szeretne egy stabil munkahelyet, amely folyamatos fejlődési lehetőséget, kiszámítható előmeneteli rendszert, jó közösséget és családbarát hozzáállást kínál, várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok:

az iratok gyors, könnyű, biztonságos keresésének biztosítása,

iratok mozgatása, pakolása,

az irattári rend mindenkori biztosítása,

az irattári nyilvántartások és segédletek napra készen tartása,

selejtezési munkálatok végzése

irattári segédleteket vezetése bővítése,

a technikai adathordozók ismerete, kezelése

Kinevezési feltételek:

Tizennyolcadik életév betöltése,

Magyar állampolgárság,

Cselekvőképesség,

Büntetlen előélet,

Középiskolai végzettség

Személyes követelmények:

Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt,

Pontos, precíz munkavégzés,

Együttműködési készség,

Megbízhatóság, lojalitás,

Motivált, pozitív hozzáállás,

Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,

Jó fizikum

Illetmény és egyéb juttatások:

Az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény
6. számú melléklete szerint.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

Debreceni Járásbíróság

Jelentkezési határidő: 2022. szeptember 30.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a oneletrajzdbjb@birosag.hu e-mail címen lehet.